WHITE CITY *****  

 
 

WHITE CITY RESORT*****

Vendndodhja:
White City Resort Hotel eshte I lokalizuar ne qytetin e Alanias rreth 105 km nga aeroporti ne Antalya, dhe 60 m nga plazhi.
Informacioni per dhomat:
Hoteli ka 200 dhoma te arreduara ne menyre mjaft komode, me teknologjine me te fundit. Standard Room ka nje siperfaqe prej 27 m2 te paisura me : telefon, tharese flokesh, LED TV, system interaktiv, Ajer I kondicionuar, kasaforte, minibar, wireless, ballkon, ku mund te akomodohen max 3 persona. Suites Room ka nje siperfaqe prej 30 m2 te arreduar ne menyre mjaft moderne me te gjitha paisjet e nevojshme: Telefon, Minibar, LED TV, Tharese flokesh, Kasaforte, Wireless, ballkon, ajer I kondicionuar. Family Room ka nje siperfaqe prej 34 m2 me te gjitha paisjet e nevojshme. Deluxe Room ka nje siperfaqe 30 m2 dhe 10 m2 ne tarace me nje pamje te mrekullueshme. Dhomat jane te arreduara ne menyre mjaft komode.
Bare & Restaurante :
The White Restaurant ku keni mundesi te shijoni gatime te ndryshme nen nje atmosphere moderne. The White Pearl A La Carte ku keni mundesi te shijoni gatime tradicionale te kuzhines Turke. White Fish A La Carte ku ju keni mundesi te shijoni prodhimet e fresketa te detit.Lobby Bar & Patisserie ku keni mundesi te konsumoni mengjesin, ndonje caj ne mbasdite apo ndonje cokollate te ngrohte. The White Bar & Snack ju ofrohen koktele te ndryshme. The White Beach Club Bar I cili eshte nje bar I hapur ku ju keni mundesi per tu relaksuar.
Facilitete:
Aktivitetet e ndryshme nuk do te mungojne gjate qendrimit tuaj.
 

 

Sherbimet e Hotelit

Sherbimet e perfshira

 • Private Beach
 • Internet Wireless
 • Hair dryer
 • Animation Team
 • Pool
 • Exchange
 • Kids Pool
 • Sauna
 • Table Tennis
 • Boccia
 • Restaurant
 • Night Show
 • Beach Hotel
 • Outdoor Pool
 • Bar
 • Playground
 • Snack Bar
 • Internet
 • Air Condition
 • Fitness Center
 • Darts
 • Beach Volleyball

Sherbimet me extra pagese

 • Telephone
 • Room Service
 • Mini Bar
 • Rent a Car
 • Shopping Centre
 • SPA
 • Baby Sitter
 • Massage Center
 • Water Sports Motorized
 • sherbim postar
 • Safe box
 • Fax
 • Billiard
 • Dry-cleaning
 • Conference Hall
 • 24H Doctor
 • Laundry Service
 • Photocopy
 • Doctor

 
 
 
 

 Back To Top