SEA WORLD RESORT & SPA *****  

 

 

SEA WORLD RESORT*****

Vendndodhja :

Hoteli ndodhet ne zonen turistike te Sides, eshte 70 km larg aeroportit, 10 km larg Manavgat dhe 15 km larg qendres se qytetit.


Akomodimi :

Hoteli ka ne total 426 dhoma standarte, 90 dhoma familjare, 6 suita dhe 6 dhoma per persona me aftesi te kufizuara. Te gjitha dhomat jane te kufizuara me ajer te kondicionuar, ballkon, telefon, televizor satelitore, kasaforte (me pagese), minibar, tualet me dush dhe aksesoret e nevojshem,


Bare dhe restorante :

Hoteli ofron sherbik buffe me nje menu te perzgjedhur tradicionale dhe nderkombetare ne restoranin kryesor dhe ne restorantet a la carte si psh : Turkish a la carte, Italian a la carte, dhe Asia a la carte.

Bare : lobby bar, pool bar, street bar, snack bar, disko bar,


Facilitete :

Hoteli ofron keto sherbime : pishine te jashtme dhe te brendshme per te rritur dhe femije, aquapark, fushe lojerash per femije, miniclub, animacione, qender fitness, aktivitete te ndryshme ditore, sporte ujore, ping-pong, tennis, archery, boccia, darts, aerobi, volleyball, water polo, minifootball, salle lojerash, bilardo, internet, qender spa, masazhe, sauna, dhome me avull, staf professional,

 

 

 

Sherbimet e Hotelit

Sherbimet e perfshira
 • Beach Hotel
 • Pool
 • Restaurant
 • Table Tennis
 • Water Sports
 • Healthy Equipment
 • Jacuzzi
 • Tennis Court
 • Fitness Center
 • Gymnastic
 • Nurse
 • Room Service
 • Animation Team
 • Disco
 • Kids Pool
 • Lifeguard
 • Sauna
 • Snack Bar
 • Bar
 • Clinic
 • Air Condition
 • Outdoor Pool
 • Kids Club
 • Sand Beach
 • Security
 • Market
 • Mini Bar
 • Private Beach
 • Parking
 • Turkish Bath
 • Volleyball
 • Steam Room
 • Chaise Longue
 • Wellnes center
 • Billiard
 • Archery
 • Mini Club
 • Video
 • Water Polo
 • Aquapark
 • Mini Football
 • Safe box
 • Playground
 • Indoor Pool
 • Exchange
 • Darts
 • Staf multilingual
 
Sherbimet me extra pagese
 • Diving
 • Internet Cafe
 • Massage Center
 • Doctor
 • Beauty Center
 • 24H Doctor
 • Laundry Service
 • Game Room
 • Telephone
 • Body Treatment
 • Photocopy
 • Hair Dressing Saloon
 • Fax

 

 
 
 
 

 Back To Top