SEA PLANET RESORT & SPA *****  

 

 

SEA PLANET RESORT*****

Vendndodhja:

“Sea Planet Resort & Spa” eshte nje hotel i ri, i cili do te inagurohet ne prill te 2013. Hoteli qe ofron sherbimin All Inclusive gjendet ne Qendren Kizilot te Turizmit.

Akomodimi:
Resorti luksoz disponon 130 dhoma standarde me pamje nga deti  SV (30 m2), 155 dhoma me pamje anesore nga deti  SSV (30 m2), 172 dhoma familjare ROH (50 m2), 18 dhoma familjare me pamje nga parku LV (64 m2), 5 dhoma per persona me aftesi te kufizuar (30 m2). Dhomat standarde me pamje nga deti dhe ato me pamje anesore nga deti  jane te pajisura me celes elektronik, ajer te kondicionuar, ballkon, telefon me linje direkte, sistem alarmi kunder zjarrit, LCD TV,  kanale satelitore, kasaforte (ekstra pagese), minibar, vaske, telefon te dyte ne tualet. Dhomat familjare kane dy dhoma te ndara te pajisura me LCD TV, celes elektronik per deren, ajer te kodnicionuar, ballkon, telefon me dalje direkte, sistem alarmi kundrazjarrit, satleite, kasaforte (ekstra pagese), minibar, vakse, telefon te dyte ne tualet.

Bare dhe restorante:
“Sea Planet Resort” ofron nje restorant qendror ku sherbehen vaktet kryesore ne sistemin bufe, 4 restorante A la Carte si dhe bare te ndryshme ne holl, afer pishines etj. Te restorantet A la Carte mund te rezervoni nje here ne jave, nevojitet te behet nje rezervim paraprak. Ne keta restorant do te gjeni gatime speciale te kuzhines otomane, aziatike, italiane dhe prodhime deti. Ne baret e resortit sherbehen pije alkolike vendase dhe joalkolike deri ne mesnate.

Facilitete dhe sherbime:
Resorti luksoz ofron per te gjithe mysafiret e tij pishine te madhe te jashtme, pishine per femije, akuapark me 6 rreshkitese, pishine te brendshme, qender fitnesi, qender lojerash elektronike, bowling, ping – pong, kend interneti, qender SPA 2500 m2 e cila perfshin: 1 banjo me avull, 2 sauna, 1 VIP hamam per 2 persona, 1 Hamam te pergjithshem, 12 dhoma te medha masazhesh, 1 dhome per kujdesin ndaj lekures, kend lojerash, programe argetimi per femijet, miniklub, vakte te pershtatshme per femije, skuader animimi.
 

 

Sherbimet e Hotelit

Sherbimet e perfshira
 • Air Condition
 • Beach Hotel
 • Baby cot
 • Animation Team
 • Bar
 • Kids Pool
 • Outdoor Pool
 • Jacuzzi
 • Bowling
 • Mini Club
 • Private Beach
 • Water Slides
 • Fitness Center
 • Kids Club
 • Aquapark
 • Staf multilingual
 • Video
 • Sauna
 • Table Tennis
 • Restaurant
 • Turkish Bath
 • Indoor Pool
 • Mini Bar
 • Water Sports
 
Sherbimet me extra pagese
 • Internet
 • Safe box
 • Massage Center
 • SPA
 • Telephone
 • Room Service
 • 24H Doctor

 

 

 

 
 
 
 

 Back To Top