HAYDARPASA PALACE *****  

 Vendndodhja:

Diamond Premium Hotel & Spa ndodhet ne Side, Antalya. Ka nje siperfaqe prej 26.000 m2, eshte 70 km larg aeroportit te Antalyas, 80 km larg qendres se Antalyas dhe 7 km larg Side. Plazhi eshte 250 m i gjate me guralece dhe rere.

Informacioni per dhomat:
Hoteli ka standarte te ndryshme dhomash si: Dhoma Standarte, Dhoma Family, Junior Suite, Luxury Suite te cilat jane te arreduara me nje stil unik te dizenjuara me nje art modern.

Bare dhe Restaurante:
Carpaccio A’La Carte, Sultan A’La Carte ku keni mundesi te konsumoni gatime tradicionale dhe nderkombetare. Ne Restorantin kryesor ku keni mundesi te konsumoni mengjesin, dreken dhe darken buffe. Beach Bar, Disco Bar ku keni mundesi te konsumoni pije te ndryshme. Patisseria ku do te keni mundesi te shijoni embelsira te ndryshme.

Facilitete:
Hoteli ofron sherbime te ndryshme si : Qendren ABAMA SPA ku keni mundesi per tu relaksuar – sauna, banjo turke, masazhe te ndryshme, pishine e mbrenshme, trajtime te ndryshme, qender fitnesi pishine e jashtme, aquapark, pishine per femije, aktivitete te ndryshme. Diamond Nights ku organizohen show te ndryshme per femije dhe te rritur, muzike live, kercime te ndryshme.

 

 

 

 

Sherbimet e Hotelit

Sherbimet e perfshira
 • Outdoor Pool
 • Kids Club
 • Laundry Service
 • Aerobic
 • Turkish Night
 • Indoor Pool
 • Sand Beach
 • Water Slides
 • Music Live
 • Playground
 • Cinema
 • Mini Bar
 • Private Beach
 • SPA
 • Safe box
 • Air Condition
 • Restaurant
 • Sauna
 • Chess
 • Archery
 • Beach Hotel
 • City Hotel
 • Pool
 • Rent a Bicycle
 • Internet
 • Hair dryer
 • Fitness Center
 • Turkish Bath
 • Water Sports
 • Steam Room
 • Night Show
 • Exchange
 • Healthy Equipment
 • Snack Bar
 • Tennis Court
 • Chaise Longue
 • Game Room
 • Animation Team
 • Kids Pool
 • Security
 • Darts
 
Sherbimet me extra pagese
 • Diving
 • Baby-sitting
 • Face Treatment
 • Room Service
 • Massage Center
 • Beauty Center
 • Rent a Car
 • Telephone
 • Billiard
 • Hair Dressing Saloon
 • Photocopy
 • Doctor
 • Dry-cleaning
 • Body Treatment

 

 

 

 

 

 
 
 
 

 Back To Top