DIAMOND ELITE *****  

 

DIAMOND ELITE HOTEL & SPA*****

Vendndodhja:
Hoteli eshte i lokalizuar ne qytetin Side rreth 55 km nga aeroporti ne Antalya dhe rreth 500m nga plazhi.

Informacion per dhomat:    
Hoteli disponon 177 dhoma te kategorive standarte, familjare apo suitave. Dhomat jane te pajisura me shtrat me pupla, karrige dhe paisje zbukurimi, parket original, tavoline, TV dhe DVD, produkte per kujdes personal nga market prestigjoze: Davines, Le Labo dhe Mario Badescu.

Bare & Restorante:   
Restoranti I hotelit eshte I dekoruar me mjaft shije dhe ofron ushqime te ndryshme tradicionale dhe boterore. Nderkohe klientet mund te shijojne nje filxhan caji duke soditur nga mali apo nga pishina.

Facilitete:
Sauna, qender fitness, qender SPA, masazh, kend lojrash per femije, bilardo, ping pong, loje me shigjeta, biciklete me qera, hamam, plazh privat, pishine e brendshme, klub nate, water park, lavanderi, sherbim hekurosje, sherbim pastrimi cdo dite. 

 

 
 

Sherbimet e Hotelit

Sherbimet e perfshira
 • Mini Bar
 • Sauna
 • Air Condition
 • Restaurant
 • Tennis Court
 • Hair dryer
 • Private Beach
 • SPA
 • Snack Bar
 • Jacuzzi
 • Bar
 • Outdoor Pool
 • Fitness Center
 • Billiard
 • Telephone
 • Massage Center
 • Internet
 
Sherbimet me extra pagese
 • Room Service
 • Rent a Bicycle
 • Face Treatment
 • Laundry Service
 • Body Treatment
 •  

 

 

 

 

 

 
 
 
 

 Back To Top