DIAMOND BEACH *****  

 

DIAMOND BEACH HOTEL*****

Vendndodhja:
Hoteli eshte I lokalizuar ne qytetin Side rreth 55 km nga aeroporti kryesir I Antalyas dhe rreth 400 m nga plazhi.

Informacioni per dhomat:
Hoteli ka standarte te ndryshme dhomash te arreduara ne nje stil unik dhe modern te dizenjuara ne menyre mjaft komode per ti bere pushimet tuaja sa me relaksuese. Dhomat standarte jane te paisura me: Telefon, Tv, minibar, tharese flokesh. Dhomat Family kane nje siperfaqe prej 35 m2 te ndara ne dy dhoma, te arreduara mjaft bukur me te gjitha paisjet e nevojshme.

Bare dhe Restaurante: 
Hoteli ka restorante dhe bare ku ju keni mundesi te konsumoni gatime te shumellojshme si nga ato tradicionale dhe nderkombetare. Cilesi e sherbim I garantuar. Gjithashtu eshte per tu permendur CULINARY ART.

Facilitete:
Hoteli ofron sherbime te ndryshme si : Qendren ABAMA SPA ku keni mundesi per tu relaksuar – sauna, banjo turke, masazhe te ndryshme, pishine e mbrenshme, trajtime te ndryshme, qender fitnesi pishine e jashtme, aquapark, pishine per femije, aktivitete te ndryshme. Diamond Nights ku organizohen show te ndryshme per femije dhe te rritur, muzike live, kercime te ndryshme.

 

 
 

Sherbimet e Hotelit

Sherbimet e perfshira
 • Bar
 • Sauna
 • Air Condition
 • SPA
 • Telephone
 • Wellnes center
 • Night Show
 • Turkish Bath
 • Internet
 • Indoor Pool
 • Jacuzzi
 • Kids Pool
 • Hair dryer
 • Outdoor Pool
 • Fitness Center
 • Mini Bar
 • Music Live
 
Sherbimet me extra pagese
 • Room Service
 • Massage Center
 • Laundry Service
 • Body Treatment
 • 24H Doctor
 •  

 

 

 

 

 

 
 
 
 

 Back To Top